« VÅRENS KURSPLAN | Main | Pay & jump og rideskolestevne Søndag 12. Februar »
lørdag
feb112017

Startliste Stevne 12. Februar

Her kommer startliste for morgen dagen. Husk at tidene er ca. tider så vær ute i god tid. I Pay & Jump er det ingen forhåndspåmelding så det kan komme flere i hver klasse i tilegg til de som har meldt seg allerede.

Ved oppmøte skal dere melde dere i secretariatet FØR klassen start for å kunne delta. :)

Velkommen :)

Stevne & pay and Jump
Walk Trott kl. 10.00 Navn Hest
1 Leo Nathaniel Håheim Lynet
2 Marius Dahl Metvedts Star Vega
3 Tomine Olafsen Sørlie Kasper
4 Karoline Ø Olsen Cowboy

Walk-Trott- Canter kl. 10.10 Navn Hest
1 Cecilie Clausen Silver moon
2 Hedda Nyberg Ramir

20 cm kl. 10.20 Navn Hest
1 The Førsund Pinocchio
2 Marius Dahl Bonnie
3 Sofie Bolt Hansen Rustys Jorachek
4 Vilde Sande Kasper
5 Erica Dahl Meltvedts Star Vega
6 My Bomann Vinjegutten

30 cm kl. 10.40 Navn Hest
1 Thea Førsund Pinocchio
2 Hedvig W. Ødegård Macy
3 Sofie Bolt Hansen Rustys Jorachek
4 Vilde Sande Kasper
5 Sofie Karlsen Ramir
6 Alexandra K Martinussen Connie
7 Kaja Kasper
8 Anikken Sten Kathy

40 cm kl. 11.05 Navn Hest
1 Stine Moe Gulli Entre
2 Solveig Eline Ekeberg Juni Blesa
3 Thea Førsund Pinocchio
4 Benedicte Thorvaldsen Sweet Peach Fantacy
5 Hedvig W. Ødegård Macy
6 Johanne Jønland Rønning Kasper
7 Gro Sperre Tveito Brenna
8 Julie S Brønn Domino
9 Sofie Karsen Ramir
10 Anikken Sten Kathy
11 Alina Agent
12 Kaja Kasper

50 cm kl. 11.45 Navn Hest
1 Solveig Ekeberg Juni Blesa
2 Fredrikke T. Myre Espen
3 Hedvig W Ødegård Macy
4 Hedda Stenrud Topsy
5 Julie Aagesen Domino
6 Agnes Jebsen Brenna
7 Silje Li Guinnes
8 Tiril K Iversen Ferina
9 Alina Agent

60 cm kl. 12.15 Navn Hest
1 Cecilie Clausen Silver moon
2 Emilie Hagen Castro
3 Stine Moe Gulli Entre
4 Fredrikke T. Myhre Espen
5 Seline Risan Muller Tad
6 Andrine Sommer Cloe
7 Martine Pettersen Castro
8 Andine Lønn Røyne Mr Hillside
9 Hedda Stenrud Topsy
10 Emilie Karlsen Pontiac
11 Tiril K Iversen Ferina
12 Silje Li Guinnes
13 Bennedicte Thorvaldsen Sweet Peach Fantasy

70 cm kl. 12.50 Navn Hest
1 CecilieClausen Silver moon
2 Thea M Stausland Tad
3 Victoria tngsdal Hellerud Bados
4 Emilie hagen Castro
5 Kristine Noemi Evensen Groruds Gårds Pontus
6 Kristine Molersrød Date Vith Dynamite
7 Andrine Sommer Cloe
8 Martine Pettersen Castro
9 Andine Lønn Røyne Mr Hillside
10 Viktoria Hellerud Bados
11 Jasmin Lundell Clio
12 Andrea Milli

80 cm kl. 13.20 Navn Hest
1 The M Stausland Tad
2 andine Lønn Røyne Royal Line
3 Hermann Kuhne Shannon Dor
4 Kristine Noemi Evensen Groruds Gårds Pontus
5 Kristine Molkersrød Date with Dynamite
6 Viktoria Hellerud Bados
7 Nora Nelvik Molly
8 Emilie Karlsen Pontiac
9 Alexandra Killingmo Mr Pepper
10 Mia Fossum Grey Hawk
11 Jasmin Lundell Clio

Start kl. 14.00 Pay & jump 150.-

90 cm 14.00 Navn Hest
1 Hermann Kuhne Shannon Dor
2 Kristine Moe Hansen Coco Chanel
3 Anette L Rasmussen Wenel
4 Calina M Ims Zowiezo
5 Andine Lønn Røyne Royal Line
6 Silje May Iversen
7 Nora Nelvik Molly
8 Alexandra K Martinussen Patchoudy
9 Mia Fossum Gray Hawk
10 Marianne Fossum Quick Step

100 m Navn Hest
1 Sofie Dyling Moonlight
2 Helene Gabrielsen Calle
3 Kristine Moe Hansen Coco Chanel
4 Maren Aurora Våge Electric fairytail
5 Leentje Van Belleghem Quita V Thornsele Z
6 Ida Taraldsen Montana
7 Silje May Iversen
8 Emilie Bjorlow Vestervangs Question
9 Camilla Lorentzen Kirsebærgårdens Cayenne
10 Marianne Fossum Quick Step
11 Malin Eie Svendsen Bulmers W

110 cm Navn Hest
1 Helene Gabrielsen Calle
2 Sofie Dyling Moonlight
3 Helene Gabrielsen Ninja
1 Maren Aurora Våge Domino R
5 Leentje Van Belleghem Quita V Thorsele Z
6 Emilie Bjorlow Vestervangs Question
7 Camilla Lorentzen Kirsebærgårdens Cayenne
8 Mia Fossum Krogårdens Carisma
9 Hedda Nikolaisen <little Berry
10 Malin Eie Svendsen Bulmers E

120 cm Navn Hest
1 Helene Gabrielsen Ninja